Kontakta oss

Sälj

Erica Forslund
Försäljningschef Restaurang/Detalj
Email: erica.forslund@merxteam.com
Tel: +46 31 50 67 07

André Milsem
Försäljningschef Profil Norden
Email: andre.milsem@merxteam.com
Tel: +46 709 24 36 79

Nicklas Dahlberg
Säljare Restaurang/Profil
Email: nicklas.dahlberg@merxteam.com
Tel: +46 708 54 84 34

Malin Karlsson
Säljare Detalj
Email: malin.karlsson@merxteam.com
Tel: +46 708 54 84 33

Alexander Norén
Säljare Restaurang
Email: alexander.noren@merxteam.com
Tel: +46 705 51 41 59

Jennie Hakala 
Säljare Profil
Email: jennie.hakala@merxteam.com
Tel: +46 701 88 28 50

Ulla Edell
Säljare Norge Profil
Email: ulla.edell@merxteam.com
Tel: +47 407 69 003

Laila Sandberg
Säljare Norge Restaurang
Email: laila@merxteam.no
Tel: +47 90 60 68 26

Säljsupport

Monica Strand
Säljsupport Chef
Email: profil@merxteam.com
Tel: +46 31 50 67 10

Louise Heurling
Säljsupport
Email: profil@merxteam.com
Tel: +46 31 50 67 10

Unsal Yucel
Säljsupport
Email: restaurang@merxteam.com
Tel: +46 31 50 67 20

Ulla Johansson
Säljsupport
Email: detalj@merxteam.com
Tel: +46 31 50 67 20

Maria Merra
Säljsupport Finland
Email:myynti@merxteam.com / 
maria.merra@merxteam.com
Tel: +358 40 50 17 780

Inköp

Patric Höglund
Inköp
Email: patric.hoglund@merxteam.com
Tel: +46 31 50 67 14

Emma Carlbom
Inköp
Email: emma.carlbom@merxteam.com
Tel: +46 31 50 67 72

Paula Seeger
Inköp
Email: paula.seeger@merxteam.com
Tel: +46 31 50 67 01

Marknad

Andreas Witedal
Marknadschef
Email: andreas.witedal@merxteam.com
Tel: +46 705 51 41 84

Sandra Ragnegård
Artwork
Email: artwork@merxteam.com
Tel: +46 31 50 67 06

Linda Pedersén
Grafisk Formgivare
Email: linda.pedersen@merxteam.com
Tel:

Petra Dellheden
Artwork
Email:  artwork@merxteam.com
Tel: +46 31 50 67 27

Martina Sjöberg
Artwork
Email: artwork@merxteam.com
Tel: +46 31 50 67 18

Kontor - Sverige

Huvudkontor / Showroom
MerxTeam AB
Galvaniseringsgatan 5
41707 GÖTEBORG
Tel: +46 31 50 67 00
Fax: +46 31 51 41 70
info@merxteam.com
Org nr: 556184-8556
VAT nr: SE556184855601

Kontor / Showroom
MerxTeam AB
Karlbergsvägen 18
113 27 STOCKHOLM
Tel: +46 8 694 83 80
Fax: +46 8 694 83 81

Kontor - Norge

Norge Showroom Restaurant
MerxTeam AS

Arnstein Arnebergs vei 3
0274 OSLO
Tel: +47 67 55 13 55
Fax: +46 31 51 41 70

Showroomet är inte bemannat,
kontakta Laila Sandberg för mer information.

Norge Showroom Profil
MerxTeam AS
Villa Gabel
Drammensveien 118 Skøyen
0273 OSLO
Tel: +47 407 69 003

Kontor - Polen/Ryssland

Polen
MerxTeam Polska Sp.zo.o.
Ożarów Bud B, ul. Ożarowska 40/42
05-850 Duchnice
Tel: +48 22 811 20 68
Tel: +48 22 811 39 08

Ryssland
MerxTeam Russia
Izmajlovskij val ul., D.20, Str.1
105318 MOSCOW
Phone: +7 495 225 57 21
Fax: +7 495 223 61 31