Kontakta oss

Sälj

Fredrik Jangemyr
Nordic Sales Manager
Email: fredrik.jangemyr@merxteam.com

Erica Forslund
Senior Key Account Manager
Email: erica.forslund@merxteam.com
Tel: +46 31 50 67 07

Alexander Norén
Junior Key Account Manager
Email: alexander.noren@merxteam.com
Tel: +46 705 51 41 59

Pelle Thunström
Säljare Restaurang Sverige
Email: pelle.thunstrom@merxteam.com
Tel: +46 708 54 84 38

Ulla Edell
Säljare Profil Norge
Email: ulla.edell@merxteam.com
Tel: +47 407 69 003

Laila Sandberg
Säljare Restaurang Norge
Email: laila@merxteam.no
Tel: +47 90 60 68 26

Säljsupport

Monica Strand
Sales Support Manager
Email: monica.strand@merxteam.com
Tel: +46 31 50 67 10

Mia Apelqvist
Sales Support
Email: profil@merxteam.com
Tel: +46 31 50 67 10

Felix Uggla
Sales Support
Email: restaurang@merxteam.com
Tel: +46 31 50 67 20

Helena Hildeberg
Sales Support
Email: detalj@merxteam.com
Tel: +46 31 50 67 20

Maria Merra
Säljsupport Finland
Email:myynti@merxteam.com / 
maria.merra@merxteam.com
Tel: +358 40 50 17 780

Inköp

Victoria Dahlinder
Assortment and Purchasing Manager
Email: victoria.dahlinder@merxteam.com

Emelie Landi
Category Manager
Email: emelie.landi@merxteam.com
Tel: +46 31 50 67 73

Emma-Li Säfström
Category Manager
Email: emma-li.safstrom@merxteam.com
Tel: +46 31 50 67 04

Sandra Ragnegård
Purchase
Email: sandra.ragnegard@merxteam.com
Tel: +46 31 50 67 06

Marknad

Carl Bergqvist
Marketing Communications Manager
Email: carl.bergqvist@merxteam.com

Andreas Witedal
Senior MarCom
Email: andreas.witedal@merxteam.com

Linda Pedersén
Graphic Designer
Email: linda.pedersen@merxteam.com

Kontor - Sverige

Huvudkontor / Showroom
MerxTeam AB
Galvaniseringsgatan 5
41707 GÖTEBORG
Tel: +46 31 50 67 00
Fax: +46 31 51 41 70
info@merxteam.com
Org nr: 556184-8556
VAT nr: SE556184855601

Kontor / Showroom
MerxTeam AB
Karlbergsvägen 18
113 27 STOCKHOLM
Tel: +46 8 694 83 80
Fax: +46 8 694 83 81

Kontor - Norge

Norge Showroom Restaurant
MerxTeam AS

Strandveien 8
1366 LYSAKER
Tel: +47 90 60 68 26

Norge Showroom Profil
MerxTeam AS
Villa Gabel
Drammensveien 118 Skøyen
0273 OSLO
Tel: +47 407 69 003

Kontor - Polen/Ryssland

Polen
MerxTeam Polska Sp.zo.o.
Ożarów Bud B, ul. Ożarowska 40/42
05-850 Duchnice
Tel: +48 22 811 20 68
Tel: +48 22 811 39 08

Ryssland
MerxTeam Russia
ul. B.Scherbakovskaya 30A, stroenie 1, office 230
107553 Moscow
Tel:  +7 495 225 57 21
Fax: +7 495 223 61 31