Kontakt oss

Salg

Fredrik Jangemyr
Nordic Sales Manager
Email: fredrik.jangemyr@merxteam.com

Erica Forslund
Senior Key Account Manager
Email: erica.forslund@merxteam.com
Tel: +46 31 50 67 07

Roar Øien
Key Account Manager Norge
Email: roar.oien@merxteam.com
Mob: +47 93 01 88 30

Ulla Edell
Salg Norge Profil
Email: ulla.edell@merxteam.com
Mob: +47 407 69 003

Pelle Thunström 
Salg Sverige Restaurant
Email: pelle.thunstrom@merxteam.com
Tel: +46 708 54 84 38

Emil Almkvist 
Sales Profile Sweden 
Email: emil.almkvist@merxteam.com 
Tel: +46 720 92 79 66

Monica Strand
KAM-Coordinator
Email: monica.strand@merxteam.com
Tel: +46 31 50 67 24

Matilda Ahlberg
KAM-Coordinator
Email: matilda.ahlberg@merxteam.com
Tel: +46 31 50 73 50

 

Salg Support

Jenny Sjömark
Teamleader Sales Support
Email: jenny.sjomark@merxteam.com
Tel: +46 31 303 74 08

Mia Apelqvist 
Sales Support 
Email: profil@merxteam.com 
Tel: +46 31 50 67 10

Felix Uggla
Sales Support
Email: restaurang@merxteam.com
Tel: +46 31 50 67 20

 

Helena Hildeberg
Sales Support
Email: detalj@merxteam.com
Tel: +46 31 50 67 20

Maria Merra
Salg Support Finland
Email: myynti@merxteam.com / 
maria.merra@merxteam.com
Tel: +358 40 50 17 780

Innkjøp

Victoria Dahlinder
Assortment and Purchasing Manager
Email: victoria.dahlinder@merxteam.com

Veronica Nobeling
Category Manager
Email: veronica.nobeling@merxteam.com

Viktoria Dulik 
Category Manager 
Email: viktoria.dulik@merxteam.com

Victor Svenberg
Junior Buyer Homechef 
Email: victor.svenberg@merxteam.com
Tel: +46 31 50 67 06

 

Markedsføring

 

Carl Bergqvist
Marketing Communications Manager
Email: carl.bergqvist@merxteam.com

Andreas Witedal
Senior MarCom
Email: andreas.witedal@merxteam.com
Tel: +46 31 50 67 77

Linda Pedersén
Graphic Producer
Email: linda.pedersen@merxteam.com
Tel: +46 31 50 67 08

Kontor - Sverige

Hovedkvarter / Showroom
MerxTeam AB
Galvaniseringsgatan 5
41707 GÖTEBORG
Tel: +46 31 50 67 00
Fax: +46 31 51 41 70
info@merxteam.com
Org nr: 556184-8556
VAT nr: SE556184855601

Kontor / Showroom
MerxTeam AB
Karlbergsvägen 18
113 27 STOCKHOLM
Tel: +46 8 694 83 80
Fax: +46 8 694 83 81

Kontor - Norge

Norge Showroom Restaurant
MerxTeam AS
Strandveien 8
1366 LYSAKER
Tel: +47 93 01 88 30

Norge Showroom Profil
MerxTeam AS
Villa Gabel
Drammensveien 118 Skøyen
0273 OSLO
Tel: +47 407 69 003

Kontor - Polen

Polen
MerxTeam Polska Sp.zo.o.
Ożarów Bud B, ul. Ożarowska 40/42
05-850 Duchnice
Tel: +48 22 811 20 68
Tel: +48 22 811 39 08